003

Een stevig windje stond er over het B veld van de v v Halingen waar de mannen en vrouwen moesten kaatsen. Er waren 10 parturen, en dat had gezien dit de laatste keer was wel wat meer mogen zijn. De sfeer was echter uitstekend en scheidsrechter Age Tichelaar stak weer in topvorm. Het sterke partuur van Sven Helvrich, ook al winnaar bij de andere fusieclub Robur vorige week, Jaap van Loon en Ingrid Hoekstra bereikte de finale. De andere plaats in de finale was voor Eric Hoekstra, Bas Schoot en A Zeelen. Zij hadden twee zware partijen achter de rug maar zetten de finale sterk in. Eric Hoekstra kaatste tactisch zeer sterk goed gesteund door meisje Zeelen die sterk opsloeg. Ze namen een 4 om 1 voorsprong en leken op de winst af te stevenen. Echter Jaap van Loon kreeg door dat hij de ballen beter stuitte laten kon voor Sven. En die begon te hingsten of sien leven ur van af hing. Het partuur van Eric Hoekstra had ut eind in e bek en kwamen met 5 om 4 achter. Bij de stand 5 om 4 en 6-4 viel de laatste slag en wonnen Sven Helvrich c.s. Toch had partuur Eric Hoekstra goed partij gegeven. In de verliezersronde kwamen Wiebe van Dijk, Ralf van Hurck en Japie Nieuwenburg in de finale tegen Meinke Rien, Sjoerd Stellingwerf en Jarno Attema. Meinke Riem begon van vermoeidheid al wat een nuvere kleur te krijen en Sjoerd Stellingwerf had voor de finale 48 rondsjes om ut veld lope mutten met sien hond Pelle om dat beest rustig te houwen. Het kwam dus op de jeugdige Jarno Attema aan en die kon dat alleen niet bekaatste. Vooral omdat Japie Nieuwenburg kaatste of was ie 25 jaar, Ralf van Hurck tacties en bekeken kaatste as een routinier dus met een fantastisch mooi polsslagje en Wiebe was razendsnel in het tussenspel. Ze wonnen dan ook bij de stand 5 om 0 en 6-0. Age Tichelaar kon de prijzen uit reiken en dat deed hij als een echte cabaretier. Hij kroonde dan ook Sven Helvrich tot koning van deze laatste familiedag kaatspartij en de overige prijzen bestonden uit bonnen mede aangeboden Hompy’s muziekwinkel. Het bleef nog een tijdje gezellig in de kantine met goeie DJ’s.

1e Sven Helvrich [koning] Jaap van Loon en Ingrid Hoekstra                                   2e Eric Hoekstra, Bas Schoot en A Zeelen